logo-mini

Video Prodüksüyon

Medyaj Creative Design olarak markanızı her mecrada temsil etmek için buradayız, Günümüzde internet kullanıcılarının tamamına yakını video içerik tüketmektedir. Bu sebeple Markalaşma sürecinde olan bir firmanın daha hızlı bir şekilde kendini ortaya koyması, geri dönüşlerin kaliteli olmasını sağlayan etkili bir reklam yöntemini konsept dahilinde yerine getiriyoruz.

  • Prodüksüyon

    Medyaj Creative Design, Tanıtıma yönelik heyecan verici çalışmaları arasında farklı sektörlerin değişik tanıtım beklentilerine göre; Seçkin markalara hizmet vermiş deneyimli kadromuzla Kurumsal Tanıtım Filmleri, Lansman Filmi, Sosyal Medya Videoları, Fragman, Reklam Filmleri, 3D Animasyon,  Belgesel, Kurgu ve Montaj, Klip ve Ürün Tanıtım Filmleri projelerinize hayat veriyoruz.
  • Post Prodüksüyon

    Medyaj Creative Design Müşterilerimiz tarafından iletilen görsel stok için de Medyaj Creative Design, post prodüksiyon hizmetleri vermektedir. Projenin pre prodüksiyon ve prodüksiyon aşamaları müşteri tarafından gerçekleştirilmiş ve tarafımızdan sadece post prodüksiyon hizmetinin beklendiği durumlarda Medyaj Creative Design bünyesindeki tam profesyonel ekiple eksiksiz, kaliteli ve estetik post prodüksiyon projelerine imza atmaktadır.
  • Ekip Desteği

    Sektörde ki bir çok alan için ; senaryo ekibi , set ekibi , prodüksiyon ve post prodüksiyon ekibini kapsamaktadır. Alanında profesyonel ve tecrübeli ekibimizle çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Hemen İletişime Geçin