Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamlarıı, işletmelerin birçoğunu bulunduğu noktadan daha iyi seviyeye erişebilmesi ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmesi açısından önemlidir.

Google Ads ile işinizi büyütün

Google Adwords Reklamlarının tıklanma ve müşteriye dönüşerek kar elde oranı %60 oranındadır.

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

İşletmenizi Büyütmek için Google Ads (Adwords) Reklamlarını Kullanın ve Daha Çok Aramada Görünün. 1 Milyon şirketin tercihi Google reklamları ile müşterilerinize anında ulaşın üstelik ziyaret yoksa ödeme yok.

Dijital reklam pazarlama uzmanlığı ile Google Ads (Adwords) sertifikalı iş ortağı olan firmamız Google reklamlarının tüm avantajlarını sizlere sunuyor.

Dijital pazarlamanın en önemli basamakları arasında yer alan Google Ads (Adwords) yönetimi yani SEM sitenizin ziyaretçilerini aynı doğrultuda yükseltecektir.

Google Adwords Reklamları, işletmelerin bulundukları noktadan daha iyi seviyeye erişebilmeleri ve potansiyel müşteri kitlelelerine ulaşabilmeleri açısından önemlidir. Sanart Agency, Google Adwords Reklamları hizmeti ile hedef kitlenize yönelik doğru kelimeler ile internet kullanıcılarının size ulaşmasını sağlar.

Dünya genelinde en çok bilinen Google, Yandex, Yahoo Search ve Bing gibi başlıca arama motorları dijital dünyayı bizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Bunların arasında Google kuşkusuz en çok kullanılan arama motorudur. İnternet kullanıcılarının büyük çoğunluğu bir ürün almak, araştırma yapmak veya hizmeti incelemek için önce Google’a başvurmaktadır. Müşterilerimize zamanı en kaliteli şekilde kullanmaları için verimli süreç yönetimini Google Adwords Reklamları ile sağlıyoruz.

1. Arama Ağı Reklamı (Google Search Network – GSN)

Arama ağı reklamları ile; Google Arama ağı (google arama, haritalar, görseller, videolar)  veya Google Arama ağı  iş ortakları sitelerinde arama yapan kişilere reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Kampanyanızı oluştururken girdiğiniz anahtar kelimelere göre reklamlarınız tetiklenir ve ilgili kişilere reklamlarınız gösterilir. Arama ağı reklamlarında kişi reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

2. Görüntü Arama Ağı (Google Display Network – GDN)

Görüntülü reklamlar, banner ve video reklam yayını yapmanıza olanak tanır. Google web siteleri ve görüntülü reklam ağı iş ortaklarında reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Google görüntülü reklam ağı internet kullanıcılarının %90’una ulaşmaktadır ve 2 milyon yayıncıya sahiptir.

Reklamverenler, görüntülü reklamları daha çok marka bilinirliliği oluşturmak ve bu bilinirliliği desteklemek amacıyla kullanmaktadır. Ancak bunun yanında görüntülü reklamları satış odaklı da kullanabilirsiniz. Bu da remarketing reklamları ile mümkündür. Görüntülü reklamlar içerisindeki bu reklam türünü satışlarınızı artırmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Görüntülü reklamlar sayesinde çok çeşitli ilgi alanı, keywords, yerleşim ve konu hedeflemesiyle geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Bu reklam türünde de ücretlendirme tıklama başı yapılmaktadır. Yani kullanıcılar reklamınızı tıklayıp siteye yönlendiklerinde Google’a ödeme yaparsınız.

3. Youtube Reklamı

Aylık 2 milyarı aşkın ziyaretçisi olan Youtube’a reklam vermek müşteriler için doğru bir strateji olacaktır. Youtube reklamları ile marka bilinirliği yaratıp geniş hedef kitlelerine erişebilirsiniz. Youtube reklamlarında konu, ilgi alanı hedeflemesi yaparak reklamlarınızı oluşturabileceğiniz gibi sitenizi ziyaret etmiş kişileri de hedefleyebilirsiniz.