logo-mini

Geleneksel Tasarım

Medyaj Creative Design tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Medyaj Creative Design tasarım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

 • Web Tasarım

  Medyaj Creative Design tasarım ajansı, blog ve kurumsal web sitesi siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular. Geleneksel web tasarımları konusunda uzman kadromuz ile sizlere en uygun ve en yararlı hizmeti sunuyoruz. Sadece amaca uygun olan tasarımlarımız Google Adwords uyumlu sosyal medya platformlarında reklam vermeye yönelik hazırlanır ve size en iyi fiyat performans dengesini sağlar. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.
 • Logo ve Kurumsal Kimlik

  Kurumsal kimlik, bir kurumun imzasıdır. Kurum felsefeniz ve duruşunuza en uygun olan şekilde kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz.  Kurumsal kimlik tasarımları firmalar açısından son derece önemli bir konudur. Çünkü bir şirketin veya firmanın yüzü kurumsal kimliğidir. İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve ilk izlenimizin iyi olması için kurumsal kimlik tasarımları yaparken firmanızı inceliyor ve detaylı bir analizin ardından kurumsal kimlik çalışmalarına başlıyoruz.
 • Sosyal Medya Tasarımları

  Medyaj Creative Design, grafik tasarım ihtiyaçlarınızı her açıdan ele alarak sosyal medya hesaplarınız için sosyal medya yönetiminize, marka iletişim dilinize ve sosyal medya kanallarının ruhuna uygun etkileşimi yüksek görsel içerikleri sizlerle buluşturur.

 • Dergi - Gazete ve İlan Tasarımları

  Bir ürün veya bir etkinliği en hızlı, en aktif şekilde tanıtmayı sağlayan, az sayıda sayfadan oluşan reklam aracıdır. İlan tasarımı insanların almayı düşündükleri veya almayı aklından bile geçirmedikleri ürünleri, hizmetleri kolayca satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekici tasarlanmalıdır. Çünkü ilan tasarımında satışı yapılacak ürün veya hizmetin kısa ve öz bilgileri, en önemli yanları bulunur. Böylece ürünü alacak veya hizmetten yararlanacak kişi aradığı bilgiye kolayca ulaşır ve kolayca satın alır.
 • Afiş, Poster, Billboard, Katalog, Broşür Dergi Tasarımları

  Medyaj Creative Design uzman tasarım ekibi, basılı kurumsal pazarlama materyallerinizi ince fikirleri detaylarla harmanlayarak hem görselliği, hem de hikayesi ön planda olan, markanıza değer katacak birer sanat eserine dönüştürür.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Hemen İletişime Geçin