logo-mini

Dijital Tasarım

Medyaj Creative Design tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Medyaj Creative Design tasarım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

  • Web Tasarım

    Medyaj Creative Design tasarım ajansı, kurumsal, e-ticaret ve kişisel web sitesi siparişlerinde tüm süreçleriniz adım adım uygular ve sürekli kontrol altında tutulur. Dijital web tasarımları konusunda uzman kadromuz ile sizlere en uygun ve en yararlı hizmeti sunuyoruz. Amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda tüm platformlara uygun responsive IOS ve Android uyumlu web tasarımlarımız ile Medyaj Creative Design ailesi olarak hizmetinizdeyiz.
  • Sosyal Medya Yönetimi

    Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizde, sitenizin veya markanızın facebooktwitter, instagram vb. platformlarda sürekli takibi ve tanıtımı yapılarak sitenizin takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Her yıl popülerliği kat kat artan sosyal medyada en büyük markalar, viral reklamları ve kampanyaları ile tanıtımlarını yapmaya başladılar ve en etkili reklamlar sosyal medyada yapılıyor.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Hemen İletişime Geçin