logo-mini

Dijital Marketing

Medyaj Creative Design tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Medyaj Creative Design tasarım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

 • Arama Motoru Optimizasyonları ( SEO )

  Medyaj Creative Design hem grafik,hem web yazılım en önemlisi  de SEO konusunda ciddi bilgi birikimlere sahiptir. Özellikle Google’ın bütün algoritmalarına hakim,Site içi ve Site dışı optimizasyon tekniklerine hakim olup  uygulama’da da bir o kadar profesyonel olan ekibimiz Google arama motoru ile sınırlı kalmmayıp diğer arama motorları üzerinde ciddi araştırmalar yapmış sitelerinizi Yüksek Verim sağlayabilecek hem kendi kalitemizi ortaya koyacağız hemde bu çalışmalarımızla müşterilerimizin yüzlerini güldürmekle birlikte güvenlerini de kazanacağız.
 • Google Ads

  Google reklamları konusunda işletmelere oldukça verimli stratejilerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde, sizlere en verimli reklamları oluşturmak konusunda yardımcı oluyoruz. Anahtar kelime trendlerini takip ediyor, hedef kitlelerine rahat bir şekilde ulaşabilmeniz için gerekli alt yapıyı kuruyor ve maximum sayıda geri dönüş alabilmeniz için mükemmel bir reklam sistemi inşa ediyoruz ve işletmenizi bir adım öteye taşıyor sizlerin büyümesine katkı sağlıyoruz.

 • Facebook Manager

  Hızla gelişen dijital dünyada yer almayan firmaların diğer rakipleri arasında düşüş yaşadığı bir dönemde sizler de Facebook reklam yönetimi hizmetleri ile rakipleriniz karşısında bir adım daha öne geçebilirsiniz. Üstelik bunu başarabilmek için kadronuzda ekstra bir personele ihtiyacınız yok. Sizlerin belirlemiş olduğu bütçe ve hedefler doğrultusunda Facebook reklamlarınızı yayınlanmaya hazır hale getiririz.
 • Instagram Ads

  Instagram’da yer alacak reklamlarınızın etkileyici metinlerini ve görsellerini stratejik bir biçimde hedef kitle analizinizi gerçekleştirerek hazırlıyoruz. Ziyaretçi sayınızdaki artış size yeni müşteri olarak kazanç sağlıyor. Reklamlarınızı size özel belirlenen stratejiler doğrultusunda oluşturan uzman ekibimiz işlerinizi kolaylaştırıyor. Böylece reklam çalışmalarınızın her adımında iş yükünüzü hafifletiyoruz.
 • Push Notifications

  Push bildirimler ile kullanıcılarınızı düşük maliyetlerle dönüşüm gerçekleştirmek üzere hedefleyebilir ve kişiselleştirilmiş mesajlarla onlara istediğiniz anda erişebilirsiniz.
 • Email Marketing

  E-mail marketing sayesinde müşterilerinize kendinizi hatırlatabilir, yeni ürünlerinizi tanıtabilir, mevcut kampanyalarınızı duyurabilir ve satış hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.
 • Sms Marketing

  Minimum bütçeyle maksimum müşteriye ulaşmanın en kolay yollarından biri SMS marketingdir. Sadık müşterilerinize indirim kuponları veya farklı hediyeleri bu şekilde ileterek müşteri devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Hemen İletişime Geçin